Загружаем межбанк от minfin.com.ua…
 

Як вибрати твердопаливний котел для дому?

 

ВІДКРИТА чи ЗАКРИТА система?


PER-EKO – що це?


4х ходовий клапан чи насосный модуль Laddomat?


Основні проблеми, і способи їх усунення.

 

Як обслуговувати твердопаливний котел per-eko?

 

Опис котла KSP.

 

З'єднання котла з димоходом.

 

Количество
и сумма товаров
в корзине

Нові надходження в наш каталог

            Компанія "Ваші Котли" за час своєї роботи змогла зарекомендувати себе, і зайняти почесне місце серед провідних компаній, що спеціалізуються торгівлею та обслуговуванням опалювального обладнання та твердопаливних котлів. Висока якість, великий асортимент і демократичні ціни дозволяють нам успішно конкурувати з лідерами даного сектора торгівлі. Kotly.com.ua пропонує комплектацію котелень твердопаливним котлом не дорого, будь-яких конфігурацій .

 

            На сьогоднішній день котли на твердому паливі займають невід'ємну частину сучасних споруд. Кожен твердопаливний котел, незалежно від моделі, стане прекрасним рішенням, якщо ви бажаєте заощадити місце і створити сучасний інтер'єр. Ці котли допоможуть підтримати чистоту і порядок в приміщенні.

 

            Ми докладно вибираємо, вивчаємо виробників, перш ніж укладаємо договір на поставки твердопаливних котлів. До цього відноситься вік заводу - виробника, кількість котлів продаваних за рік, умови та обладнання де виробляються котли, і багато іншого. У нас ви знайдете відповідний, ідеальний котел на твердому паливі серед багатьох моделей, продаж яких відбувається в нашому інтернет - магазині. З нашого асортименту Ви легко зможете вибрати твердопаливний котел для маленького або великого будинку. Наші постачальники: PER-EKO , Kotlospaw , Viadrus , Laddomat.

 

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

технічний опис котлів на твердому паливі: Kotlospaw, Viadrus, PER-EKO

технічний опис насосного модуля Laddomat


Котел на твердому паливі поставляється клієнтові в змонтованому стані. Перед початком його установки, і підключенню до системи центрального опалення та димоходу, слід уважно ознайомитися з інструкцією обслуговування. Слід також перевірити його комплектацію, і наявність інструменту для чищення та обслуговування згідно з переліком.УВАГА! З приводу оптових цін телефонуйте до нас. Контактні тел. тут...


універсальні котли на твердому паливі з автоматикою


універсальні твердопаливні котли Kotlospaw


твердопаливні котли з автоматичною подачею палива


піролізні котли


Новини


Хостінг CityHost.com.ua

Котли на твердому паливі Kotlospaw, PER-EKO, Laddomat, Viadrus